Archiwum wiadomości z dnia 2026-03-19
2026-03-19 17:05
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

CORSAIR przedstawia obudowę 3200D Mid Tower z technologią Airflow

Obrazek CORSAIR przedstawia obudowę 3200D Mid Tower z technologią Airflow

CORSAIR prezentuje zupełnie nową obudowę typu mid-tower 3200D przeznaczoną dla konstruktorów komputerów PC wymagających doskonałej wydajności. Model 3200D zastępuje model 3000D w serii obudów średniej wielkości CORSAIR i jest przeznaczony do wydajnych systemów z najwyższej klasy chłodzeniem. Dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i nowej, z półprzezroczystym panelem przednim. Obudowa 3200D została zaprojektowana z myślą o chłodzeniu. Posiada 360-milimetrowy radiator z przodu lub na górze i nowy, kątowy mechanizm montażu wentylatora na spodzie obudowy, który kieruje chłodne powietrze w stronę karty graficznej.

Źródło: Info Prasowe - CORSAIR czytaj więcej...
2026-03-19 12:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer odświeża serię Predator Helios Neo

Obrazek Acer odświeża serię Predator Helios Neo

Acer odświeżył linię laptopów gamingowych Predator Helios Neo, prezentując trzy nowe modele: Predator Helios Neo 16S AI, Predator Helios Neo 16 AI oraz Predator Helios Neo 18 AI. Laptopy łączą najnowsze procesory Intel Core Ultra 200HX Plus z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX 50 Laptop GPU, oferując wysoką wydajność, funkcje AI i ekrany przygotowane do szybkiej, dynamicznej rozgrywki. Nowe jednostki Intel Core Ultra 200HX Plus mają zapewniać wyraźny wzrost wydajności względem poprzedniej generacji, przekładając się na szybką reakcję systemu, stabilną liczbę klatek na sekundę i lepsze wykorzystanie możliwości współczesnych gier i aplikacji. Z kolei układy NVIDIA GeForce RTX 50 Laptop GPU, oparte na architekturze NVIDIA Blackwell, wprowadzają obsługę zaawansowanych funkcji AI oraz technologii NVIDIA DLSS 4.5, odpowiadającej za wyższą wydajność i jeszcze lepszą jakość obrazu.

Źródło: Info Prasowe - ACER czytaj więcej...
2026-03-19 11:30
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowe roboty ECOVACS, już dostępne w Polsce

Obrazek Nowe roboty ECOVACS, już dostępne w Polsce

Podczas zorganizowanego w Barcelonie wydarzenia, firma ECOVACS przedstawiła nową generację swoich produktów na okres wiosenny 2026. Producent skupił się na robotach domowych, dzięki którym można zautomatyzować proces dbania zarówno o wnętrze, jak i ogród. Nowe modele z serii GOAT, DEEBOT i WINBOT łączą w sobie precyzyjną nawigację, zaawansowane technologie czyszczące oraz wysoki poziom autonomii, które zauważalnie usprawniają codzienne obowiązki. Nowa generacja robotów koszących z serii GOAT jest w stanie pokryć szeroki przekrój ogrodów o różnych kształtach i wymiarach, od ogromnych trawników, po skomplikowane i nieregularne fragmenty terenu. Modele GOAT A3000 LiDAR PRO, GOAT A1600 LiDAR PRO, GOAT O1200 LiDAR PRO oraz GOAT O600 RTK automatyzują kwestie związane z dbaniem o trawnik, co pozwala skupić się na innych czynnościach.

Źródło: Info Prasowe - ECOVACS czytaj więcej...